O nás

 

Jsme inovativní česká společnost s více než 25-ti letou tradicí v oboru automatizace. Nabízíme Vám kompletní řešení Vašich požadavků na přesné měření ve strojírenství. Disponujeme vlastní kvalitní poradenskou, vývojovou a programovací kapacitou. Navržená zařízení kompletně vyrobíme, jsme tak schopni uspokojit jakýkoli Váš požadavek vč. komplexních dodávek na klíč. Následně zajišťujeme i pravidelný servis či havarijní zásah.

Nabízíme jedinečná řešení pro specifické požadavky našich zákazníků. Naši zákazníci zejména oceňují individuální přístup a řešení těch nejsložitějších a nejspecifičtějších záležitostí.

Nabízíme modulární systém pro realizaci měřicích aplikací všech rozsahů za použití námi vyvinutého unikátního HW řešení pro rychlé a přesné zpracování dat. Spolu s víceúrovňovým propracovaným a plně konfigurovatelným SW vybavením od měřicích jednotek po systém monitoringu a konfigurace měřicích pracovišť ve výrobě a kvalitním servisem nabízíme komplexní řešení pro měření v moderní strojírenské výrobě.

Vysoká flexibilita našich produktů umožňuje jejich nasazení i v nestandardních aplikacích a jejich snadné přizpůsobení podle požadavků zákazníka.

Počátky firmy spadají do roku 1990, kdy bylo pod názvem INTRONIX založeno sdružení výrobců měřicí a automatizační techniky se zaměřením na přesné měření geometrických rozměrů a tvarů ve strojírenství. Pro něj jsme vyvinuli unikátní způsob vyhodnocení signálu z indukčnostních snímačů poskytující vynikající linearitu, velikou rychlost měření a možnost synchronně změřit a zpracovat naráz signál až z desítek měřicích snímačů. Naše unikátní řešení umožňuje navíc připojit i další standardní i méně často používané snímače a realizovat aplikace od ručních měřidel po plně automatizované linky.

Postupně jsme rozšířili náš sortiment o programové vybavení, abychom mohli nabídnoutkompletní řešení pro měřicí aplikace v průmyslu.